Od 2002 roku tysiące klientów dokonało rezerwacji czarteru jachtów za pośrednictwem YachtFinder of YachtBooker. W YachtFinder zawsze są dostępne najlepsze oferty czarterowe. Można zarezerwować ponad 5 000 jachtów w 40 krajach.

Można również złożyć niewiążącą ofertę czarterową, klikając czerwony przycisk "OFERTA" znajdujący się na dole formularza zapytania o czarter. Ofertę otrzymasz na swój adres e-mail. Stamtąd możesz przekazać ofertę przyjaciołom za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Użyj ikony serca, aby dodać odpowiednie oferty czarterowe do listy życzeń. Za pośrednictwem listy życzeń możesz sprawdzić wszystkie wybrane oferty i wysłać je jako wielokrotną ofertę na swoje konto e-mail.

Oferty, w których sprawdzana jest dostępność, można rezerwować bezpośrednio online za pomocą niebieskiego przycisku "KUPUJE". Prosimy o podanie pełnych danych kontaktowych, które są niezbędne do wystawienia potwierdzenia rezerwacji czarteru przez operatora.

Płatność bez dodatkowych kosztów za pośrednictwem przelewu bankowego: Po dokonaniu rezerwacji online masz 7 dni na wpłacenie zaliczki (regularnie 50%) na nasze konto bankowe. W przypadku czarterów krótkoterminowych należy niezwłocznie przelać kwotę, ponieważ musi ona zostać dostarczona przed rozpoczęciem czarteru.

W przypadku, gdy nie znajdziecie Państwo odpowiedniej oferty online, wystarczy skontaktować się z nami przez e-mail, czat lub telefon, a my sprawdzimy naszą osobistą sieć dostawców czarterów, aby znaleźć odpowiedni jacht na wakacje.
Szukasz najlepszych okazji?

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, dotyczące typów jachtów bądź destynacji czarterowych,nie wahaj się wcisnąć przycisk poniżej. Wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą z najlepszą ofertą.

Spytaj naszych ekspertów
się najlepszymi
Poproś naszego eksportera wypożyczalni łodzi KontynuowaćDziękuję za Państwa prośbę. Nasz ekspert wynajmu łodzi skontaktuje się z Tobą w ciągu następnych godzin roboczych.