Oferty specjalne i last minute

Czarter jachtu żaglowego lub motorówki to wyjątkowy sposób na spędzenie wakacji. Czarterowanie tego jachtu w najlepszej cenie jest jeszcze bardziej przyjemne. Poniżej znajdziesz wybrane oferty last minute dla najpopularniejszych portów Morza Śródziemnego, z minimalną zniżką 20%. 

Po prostu wybierz inną datę lub port wyjazdu na wakacje, aby przefiltrować więcej ofert specjalnych na czarter jachtu lub zniżki na wczesne ptaki na następny sezon. Możesz również sortować według ceny w kolejności rosnącej, dzięki czemu na górze listy znajdziesz najlepsze okazje na czarter. Oczywiście istnieją również specjalne oferty czarteru żaglowca na Morzu Bałtyckim. Również nasi oferenci często oferują zniżki i korzystne ceny czarteru łodzi mieszkalnej - wystarczy wybrać Niemcy jako kraj. 

Wskazówka: Z reguły jachty żaglowe można czarterować najtaniej na niemieckim Bałtyku lub w Chorwacji. Jeśli jednak chcesz zarezerwować takie rejony jak Grecja, Włochy czy Majorka, musisz liczyć się z cenami czarteru, które są o 10 - 30 % wyższe. Warto jednak porównać ceny czarteru i często zajrzeć na tę stronę, ponieważ nawet w popularnych regionach, takich jak Chorwacja, Grecja i Majorka, zawsze dostępne są tanie oferty czarterowe. Oferty last minute zaczynają się zazwyczaj na 2-4 tygodnie przed rozpoczęciem czarteru. Powodzenia w polowaniu na tanie wakacje czarterowe!

Jakie są rodzaje zniżek na czarter jachtu?

Jedną z najbardziej klasycznych ofert specjalnych jest last minute deal. Można ją otrzymać dla wszystkich modeli łodzi, tzn. na czarter łodzi mieszkalnej, motorowej lub żaglowej oraz wynajem katamaranu. Jeśli jesteś w stanie spontanicznie planować i możesz być elastyczny w zakresie terminów i rodzaju jachtu, który chcesz wynająć, możesz skorzystać z korzystnych ofert cenowych. Oferty last minute są zazwyczaj dostępne od maja. Jak już zostało powiedziane, wystarczy być otwartym w kwestii wyboru miejsca docelowego, modelu łodzi i wyposażenia, a także dokładnych dat.

Pod koniec sezonu jachtowego ceny są obniżane z powodu nieco niższych temperatur. W przypadku krajów śródziemnomorskich jest to około końca października. Istnieje kilka bardzo atrakcyjnych zachęt do wczesnej rezerwacji na następny rok, które mogą być interesujące przy planowaniu wakacji żeglarskich. Możesz skorzystać z wczesnych stawek za rezerwację w sezonie Med aż do około końca stycznia roku, w którym odbędzie się Twój czarter.

Na niektóre wakacje w okresie przedświątecznym, takie jak Wielkanoc czy Zielone Świątki, mogą być również oferowane specjalne pakiety. Jest to dobra okazja dla Ciebie i Twojej rodziny do uzyskania oferty na czarter w ostatniej chwili podczas wakacji szkolnych. Nie wahajcie się więc skontaktować z nami i zapytać o jedną z tych niesamowitych ofert!

Jeśli jesteś otwarty na jednokierunkową wyprawę żeglarską, możemy wybrać dla Ciebie dobry, zniżkowy rejs. Czasami dostawcy muszą przenieść jacht z jednego portu do drugiego i wynająć jacht bez załogi skiperom po obniżonej cenie. Istnieje również inna forma klasycznego czarteru jednokierunkowego lub motorowego: często dostawcy oferują szczególnie atrakcyjną trasę jednokierunkową - jak na przykład Ateny do Kos - w wyższej cenie, ponieważ jest ona bardzo popularna, a wiatry są sprzyjające w tym kierunku. Tak więc odwrotnie, tzn. zabierając łódź z powrotem do Aten, cena jest znacznie niższa i jeśli jesteś doświadczonym żeglarzem lub jesteś zainteresowany wykonywaniem tej trasy jako załoga / skippered jacht czarterowy, może to być Twoja szansa na uzyskanie jej po bardzo korzystnych cenach.
 

Jak mogę znaleźć specjalne oferty na kolejny czarter jachtu?

Skorzystaj z naszej strony Oferty specjalne, aby znaleźć najlepsze oferty w najlepszych cenach lub największe zniżki na czarter jachtu.

W chwili obecnej mamy do wyboru około 5.000 jachtów, z których w każdej chwili znajdziesz zniżkowe ceny od 5% do ponad 50%.

Abyś mógł znaleźć najlepsze oferty last minute, stworzyliśmy specjalną stronę, na której możesz przeglądać całą naszą bazę danych w kilka sekund. Wystarczy podać lokalizację, do której chcesz się udać, czas trwania podróży oraz rodzaj jachtu, który chcesz wyczarterować i na koniec wybrać minimalną wartość zniżki, której szukasz. Przy odrobinie szczęścia, znajdziesz znaczące zniżki dla jachtów w okresie, który Cię interesuje i w wybranym przez Ciebie miejscu.

Wyniki znajdują się na liście pod polem wyszukiwania, z certyfikowanymi jachtami YachtCheck, jak również jachtami sprawdzonymi przez poprzednich klientów, zaznaczonymi na żółto. Należy pamiętać, że największe zniżki są udzielane w okresach przed lub po sezonie turystycznym oraz w dużych marinach. Pomoże to znaleźć zniżki na wczesną rezerwację, które warto wziąć pod uwagę, lub oferty czarteru jachtu na ostatnią chwilę, które pomogą Ci zaoszczędzić budżet na wakacje.


W jakich destynacjach żeglarskich powinienem szukać specjalnych ofert na wynajem łodzi?

Sezonowe zniżki dotyczą raczej śródziemnomorskich terenów żeglarskich w przeciwieństwie do regionów tropikalnych. Organizatorzy czarteru regularnie oferują atrakcyjne oferty specjalne w takich krajach jak Grecja, Chorwacja, Włochy i Hiszpania kontynentalna. Oczywiście w chwili obecnej istnieje duża pojemność na zniżkowe usługi czarterowe w Turcji, które mogą ulec zmianie, ale już teraz mogą pozwolić cieszyć się bardzo korzystnymi cenami wakacji żeglarskich w pięknym miejscu.
Szukasz najlepszych okazji?

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, dotyczące typów jachtów bądź destynacji czarterowych,nie wahaj się wcisnąć przycisk poniżej. Wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą z najlepszą ofertą.

Spytaj naszych ekspertów
się najlepszymi
Poproś naszego eksportera wypożyczalni łodzi KontynuowaćDziękuję za Państwa prośbę. Nasz ekspert wynajmu łodzi skontaktuje się z Tobą w ciągu następnych godzin roboczych.