Beneteau Flyer 5.5 SpacedeckBeneteau Flyer 5.5 SpacedeckBeneteau Flyer 5.5 Spacedeck

Beneteau Flyer 5.5 Spacedeck Rapita I San Carles de Sa Ràpita (Ebro Delta)

Jacht motorowy Jednokadłubowy Bez skipera 2018
5,26 mDługość
Beneteau Flyer 5.5 Spacedeck Rapita I Beneteau https://media.yachtbooker.com/images/800x533/beneteau_flyer_5_5_spacedeck_general_view_pic1.jpg 40574 40574 https://www.yachtbooker.pl//krajow/hiszpania/san-carles-de-la-rapita-ebro-delta/becharter-delta-de-lebre/beneteau-flyer-5-5-spacedeck-40574
" 1530,00 " 1870,00 " EURO 0

Sprawdź dostępność

Krajów > Hiszpania > San Carles de Sa Ràpita (Ebro Delta) >  Beneteau Flyer 5.5 Spacedeck Rapita I

Ten przytulny Beneteau Flyer 5.5 Spacedeck może być odpowiednim jachtem do wynajęcia kolejnej łodzi. Jacht motorowy ma wszystko, czego możesz potrzebować podczas wakacji żeglarskich. Został zbudowany w roku 2018 i jest w doskonałym stanie. Całkowita długość łodzi to 5,26 m. Łódź ma atrakcyjny rozkład z 0 kabin i 0 łóżek w sumie. Dodatkowo są to głowice 0. Ten wspaniały jacht jest gotowy dla Ciebie i zacumowany w Club Nàutic Sant Carles de la Ràpita w Hiszpania.

Mamy najlepsze stawki czarterowe dla tego Beneteau Flyer 5.5 Spacedeck od Club Nàutic Sant Carles de la Ràpita. Aby sprawdzić dostępność i ceny wynajmu Jacht motorowy wystarczy wybrać żądaną datę wyjazdu w kalendarzu po prawej stronie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Beneteau Flyer 5.5 Spacedeck lub celu podróży Hiszpania, skontaktuj się z naszym ekspertem za pomocą poniższego formularza. Natychmiast się z Tobą skontaktuje.

 • Jacht motorowy
 • Beneteau
 • Jednokadłubowy
 • 5,26 m
 • 2,34 m
 • Koło sterowe
 • 1
 • Diesel

    się najlepszymi

    date_range
    Chcielibyśmy pomóc Ci zaplanować wakacje na łodzi. Kontakt z ekspertem Uwagi
    Szukasz najlepszych okazji?

    Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, dotyczące typów jachtów bądź destynacji czarterowych,nie wahaj się wcisnąć przycisk poniżej. Wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą z najlepszą ofertą.

    Spytaj naszych ekspertów
    się najlepszymi
    Poproś naszego eksportera wypożyczalni łodzi KontynuowaćDziękuję za Państwa prośbę. Nasz ekspert wynajmu łodzi skontaktuje się z Tobą w ciągu następnych godzin roboczych.