Baja Islander 192 Baja Islander 192 Baja Islander 192

Baja Islander 192  Marbella

Łódź mieszkalna Jednokadłubowy Bez skipera 2014
6,2 mDługość
Baja Islander 192  Baja
" " " EURO [CMSAbstractTransformation.DataBind]: Object reference not set to an instance of an object.

Sprawdź dostępność

Krajów > Hiszpania > Marbella >  Baja Islander 192

Przygotuj się na fantastyczne wakacje na tym Baja Islander 192. Posiada nowoczesny sprzęt i oferuje mnóstwo miejsca dla Ciebie, Twoich przyjaciół i rodziny. Jacht ma długość 6,2 metrów. Został zbudowany w 2014 i zakwaterowanie jest następujące: Oprócz salonu znajdują się tu 0 kabiny z 0 łóżkami. Łódź posiada również 0 toalety. Z tą Łódź mieszkalna możesz odkrywać wody regionu Andaluzja / Costa del Sol. Twoją bazą czarterową będzie port Puerto Banus. Cena czarteru za tydzień waha się między 4422,86 i 5530,00 Euro.

Aby znaleźć najlepszą ofertę dla Baja Islander 192 wystarczy kliknąć na żądane daty depresji w czerwonym polu kalendarza. Zobaczysz wszystkie dostępne oferty i aktualne ceny. Wystarczy kliknąć na przycisk ceny, aby kontynuować składanie ofert lub dokonywanie rezerwacji. Możesz również poprosić o bardziej szczegółowe informacje na temat Łódź mieszkalna lub terytorium czarterowego Andaluzja / Costa del Sol. Wystarczy wypełnić pola w poniższym formularzu. Nasz ekspert zadzwoni do Ciebie natychmiast, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

  • Łódź mieszkalna
  • Baja
  • Jednokadłubowy
  • 6,2 m
  • 2,5 m
  • Koło sterowe
  • 1
  • Diesel

się najlepszymi

date_range
Chcielibyśmy pomóc Ci zaplanować wakacje na łodzi. Kontakt z ekspertem Uwagi

Klienci byli również zainteresowani następującymi jachtów

Szukasz najlepszych okazji?

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, dotyczące typów jachtów bądź destynacji czarterowych,nie wahaj się wcisnąć przycisk poniżej. Wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą z najlepszą ofertą.

Spytaj naszych ekspertów
Poproś naszego eksportera wypożyczalni łodzi KontynuowaćDziękuję za Państwa prośbę. Nasz ekspert wynajmu łodzi skontaktuje się z Tobą w ciągu następnych godzin roboczych.