Widok z Angra dos Reis na archipelag

Czarter z Angra dos Reis

Port startowy dla podróży do rajskiego świata wysp pomiędzy Ilha Grande i Paraty

date_range

Lagoon 400-S2
€ 5336
Lagoon 400-S2 Happy Nest II

Angra dos Reis

Jacht żaglowyBez skipera2015
4Kabiny 8 + 2Koje 4Toalety 11,97 mDługość
Beneteau Cyclades 50.4
€ 3571
Beneteau Cyclades 50.4 Angra

Angra dos Reis

Jacht żaglowyBez skipera2009
4Kabiny 8 + 1Koje 4Toalety 15,62 mDługość
Lagoon 400-S2
€ 5336
Lagoon 400-S2 Boa-Vida

Angra dos Reis

Jacht żaglowyBez skipera2015
4Kabiny 8 + 2Koje 4Toalety 11,97 mDługość
Beneteau Cyclades 39.3
€ 1812
Beneteau Cyclades 39.3 BYC Meros

Angra dos Reis

Jacht żaglowyBez skipera2005
3Kabiny 6Koje 1Toalety 11,97 mDługość
Lagoon 500
€ 6495
Lagoon 500

Angra dos Reis

Jacht żaglowyZe skiperem i załogą2010
5Kabiny 10Koje 5Toalety 15,54 mDługość
Voyage 440
€ 3955
Voyage 440 Mahanga

Angra dos Reis

Jacht żaglowyBez skipera2003
4Kabiny 8Koje 4Toalety 13,3 mDługość

No reviews yet

Miasto portowe Angra dos Reis wraz z Paraty jest najważniejszą bazą czarterową dla wypraw żeglarskich w Brazylii. Wynajmując łódź żaglową lub jacht motorowy w Marina Verolme, położonej nieco na północ od miasta, można w kilka mil dotrzeć do najpiękniejszych plaż i kotwicowisk Ilha Grande lub Ilha da Gipóia. Słynne piaszczyste plaże, takie jak Lopez Mendes czy Praia da Dentista, są wspaniałymi przystankami na trasie żeglarskiej na Costa Verde.

Dlaczego powinieneś rozpocząć swoją podróż czarterową w Angra dos Reis?

Angra dos Reis, w Brazylii zwana też po prostu "Angra", jest turystycznym centrum dla wielu wycieczek statkiem po otaczającym ją raju z ponad 300 wyspami. Sam krajobraz miasta oferuje raczej mniej uroku, jednak jest to z 130.000 mieszkańców najważniejsze miasto portowe na Costa Verde. Stojąc na przystani w Angrze i obserwując załogi jachtów odprawiających się z portu, nie możesz się doczekać, kiedy wyruszysz na jacht. Wynajętą żaglówką można samemu odkrywać ten wymarzony archipelag. Z miasta możesz dotrzeć do najpiękniejszych plaż na przybrzeżnych wyspach Ilha Grande i Ilha da Gipóia w ciągu zaledwie kilku mil morskich. W porcie Angra znajdują się liczne lokalne biura podróży, które sprzedają bilety na łodzie wycieczkowe. Miasto portowe Paraty, z jego starym miastem uznanym za Światowe Dziedzictwo, znajduje się około 20 mil na południe od miasta portowego Angra dos Reis i może być osiągnięte w ciągu jednego dnia jachtem. Wyspa Ilhabela jest położona około 80 mil morskich na południe od Angry.

Jak dostać się z lotniska do Angra dos Reis?

Angra dos Reis jest obsługiwana przez specjalne autobusy wahadłowe kilka razy dziennie z lotniska w Rio de Janeiro. Na transfer 150 km trzeba przeznaczyć 2 - 3 godziny. Z międzynarodowego lotniska Guarulhos w Sao Paulo podróż jest znacznie dłuższa (5 - 6 godzin). Dlatego też polecamy załogom czarterów międzynarodowych lepszy lot do Rio de Janeiro, aby dostać się do Angra dos Reis.

Gdzie można wynająć jachty w Angra dos Reis?

Kilka kilometrów na północ od miasta Angra dos Reis leży Marina Verolme. Marina ta jest uważana za jedną z najpiękniejszych i najnowocześniejszych instalacji żeglarskich w Ameryce Południowej. Stąd można zarezerwować nowoczesne jachty żaglowe od naszego partnera Brasil Yacht Charter. Oferta obejmuje zarówno 3-kabinowe jachty żaglowe, jak i 60-stopowe luksusowe katamarany z załogą. Wybrane jachty z zapytaniem ofertowym można znaleźć na górze strony. Dzięki naszej wyszukiwarce online otrzymasz wszystkie ceny i koszty pożądanych usług dodatkowych.

Jakie są najbardziej opłacalne rejsy z Angra dos Reis?

Ilha Grande (Wielka Wyspa) znajduje się około 8 mil morskich od Angry. Wyspa jest naturalnym rajem z gęstym lasem deszczowym, wysokimi górami i 22 piaszczystymi plażami. Głównym miastem Ilha Grande jest Abraão, mała wioska z ładnymi pousadas, zachęcającymi restauracjami i licznymi barami. Wydaje się, że na Ilha Grande są tylko trzy pojazdy: Karetka pogotowia, straż pożarna i autobus szkolny. Poza miejscowością nie ma właściwie żadnych dróg. Zamiast tego istnieją dziesiątki taksówek na plaży przed Abraão , a także większe escunas, które zabierają gości do każdej plaży, którą chcą na wyspie. Przez wyspę przebiega kilka szlaków turystycznych, zwanych trilhas. Na nich można dotrzeć do odległych plaż, takich jak Abraãozinho, Praia Brava lub najpiękniejszej plaży Lopes Mendes również pieszo. Jednak wędrówka przez górską dżunglę w wysokiej wilgotności wymaga pewnej motywacji i atletyzmu.

Jeśli lubisz zwiedzać podczas wakacji, na Ilha Grande możesz odwiedzić galerię sztuki w gospodzie Vivenda das Bromelias, następnie akwedukt i oczywiście brazylijski odpowiednik Alcatraz - więzienie Candido Mendez, które obecnie jest ruiną. Godna polecenia jest wycieczka do wodospadu Cachoeira da Feiticeira, gdzie można popływać w chłodnych i czystych basenach słodkiej wody w dżungli.

Nocne życie w Ilha Grande koncentruje się wokół restauracji i barów. Goście czarterowi będą zachwyceni lokalną kuchnią, która oferuje doskonałe dania mięsne i rybne. Lokalne bary serwują lokalne piwa, różne odmiany caipirinha lub bezalkoholowe napoje z guarany, lemoniady lub limonki. W barach i na ulicach Abraão występują na żywo brazylijskie zespoły muzyczne, które prezentują pełen wachlarz swoich umiejętności od Bossa Nova po Sambę. W sklepach z pamiątkami wokół Rua das Flores można kupić ręcznie robione pamiątki z podróży, wykonane z drewna lub tekstyliów.

Mapa dla Angra dos Reis

Now click to jump on same coordinates point on Google Maps
One click to set START position / Next click to set next route point / Double-click to set END point
Click on map to get the weather from the point(lon/lat)
Szukasz najlepszych okazji?

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, dotyczące typów jachtów bądź destynacji czarterowych,nie wahaj się wcisnąć przycisk poniżej. Wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą z najlepszą ofertą.

Spytaj naszych ekspertów
się najlepszymi
Poproś naszego eksportera wypożyczalni łodzi KontynuowaćDziękuję za Państwa prośbę. Nasz ekspert wynajmu łodzi skontaktuje się z Tobą w ciągu następnych godzin roboczych.