Największy na świecie system rezerwacji Czarter Jachtow
yachtcheck akc BVWS comodo

Chartery o gwarantowanej jakości

YachtCheck Quality Certification

Jakich usług oczekujesz podczas następnego czarteru jachtu?
 

Wyobraź sobie katalog najwyższej jakości usług związanych z czarterem, z pośród których możesz wybierać! Nie wierzysz? YachtCheck® przyznaje operatorom zajmującym się czarterem na całym świecie certyfikaty jakości, które otrzymują agencje spełniające cały szereg warunków, które stanowią gwarancję najwyższej jakości w skali od jednej do pięciu gwiazdek. Wystarczy wybrać ilość gwiazdek, która odpowiada twojemu budżetowi i wynająć jacht jednego z partnerów posiadających certyfikat YachtCheck®.

YachtCheck® sprawdza swoich certyfikowanych partnerów co roku i gwarantuje w ten sposób, że klient otrzyma usługi zgodne z ofertą. W którejkolwiek części świata zdecydujesz się na czarter – dzięki YachtCheck® możesz być pewien, że otrzymasz dokładnie takie usługi, za jakie zapłaciłeś.

Certificate-Charter-Company.gif

Jakie są klasy w skali pieciu gwiazdek YachtCheck®?
 

Operator ekonomiczny(1 gwiazdka)

Operator standardowy(2 gwiazdki)
Operator wysokiej jakości(3 gwiazdki)
Operator najwyższej jakości(4 gwiazdki)
Operator jakości premium(5 gwiazdek)

Dowiedz się więcej o Klasyfikacji Jakości YachtCheck® i wymaganej jakości usług.
 

 

Quality Charter Yachts

Jak zarezerwować jacht certyfikowany przez YachtCheck®:

Operatorzy czarteru jachtów certyfikowane przez YachtCheck® otrzymują odpowiednią liczbę gwiazdek. Gwiazdki YachtCheck® są widoczne we wszystkich ofertach czarteru YachtFinder®.

Co miesiąc nowi operatorzy ubiegają się o certyfikat YachtCheck®. Warto więc dokładnie zapoznać się z ofertą w miejscu, gdzie najchętniej wynajmujecie jacht – znajdziecie w nim również oferty partnerów YachtCheck®.

Największa zaleta: partnerzy YachtCheck® mają obowiązek zgodzić się na to, aby ich klienci wyrazili swoją opinię. Takie opinie klientów są dołączone do ofert YachtFinder®, dzięki czemu można poznać opinie osób, które niedawno żeglowały danym jachtem.

Live support & Contact

Tel.
+49-89-716 774 380
Faks
+49-89 420 959 8719